Výlet s modřickými seniory V pondělí 22. června 2026 se senioři z Modřic vydali na společný výlet. Výletu se zúčastnil i náš otec Tomáš. Cílem byl hrad Helfštýn a Pustevny v Beskydech. 102 Obrázek 2 z 25